برگزاری اجلاس عمومی

اجلاس عمومی مجمع بسیج استان لرستان با حضور محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام

اجلاس عمومی مجمع بسیج استان لرستان با حضور محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت  نظام درمورخه ۹۵/۱۲/۲۵ در سالن جهاد کشاورزی برگزار شد.

در این اجلاس جمعی از مسئولین استانی ، روحانیون استان ، بانوان شاغل و همچنین مجمع و شورای قشر استان و کانون های نواحی در این اجلاس حضور داشتند.

محسن رضایی دبیر تشخیص مصلحت نظام در این اجلاس گفت : کشور نیازمند لبیک گویی به رهبری است.

وی گفت : لشکر ۵۷سپاه حضرت ابوالفضل (ع) بارها دل امام را شاد کردند و دل به دریای سختی ها دادند، لذا بعد  از عملیات کربلای ۴ که رزمندگان مایوس شده بودند ، تیپ ۵۷ استان بود که با بازگشایی یک معبر راه ورودی را به بصره بازکردند و سبب پیروزی در این عملیات شدند.

رضایی افزود : در حال حاضر قدرت نظامی کشور تا جایی پیش رفته است که فرماندهان ما در دریای مدیترانه حضور دارند و به سوریه و عراق مشورت می دهند.

وی در بخشی از سخنرانی های خود به بخشی از زندگی مردم پرداختند و تصریح کردند : در معشیت ، اقتصاد ، خودرو ملی ، کشاورزی و صنعت الان عقب افتادگی هایی وجود دارد ،در صورتی که ما در صحنه صدور انقلاب عرصه هایی را فتح کردیم و در حال پیشروی هستیم و در اینجاست که در نقطه مقابل انقلاب مقاومت می شود و لذا ما باید اینجا را فتح کنیم.

رضایی یادآور شد: اگر میخواهیم به انقلاب و رهبر انقلاب و قرآن لبیک بگوییم باید نگاه کنیم که مسئولیت هایی که بر دوش نظام است کجا قرار گرفته است و در همان مسئولیت ها ادای دین کنیم و تکلیف خود را انجام دهیم.

رضایی خاطر نشان کرد : امروز وظیفه جهادی ما این است که  آمریکایی را که دل به تحریم ایران خوش کرده است را ناامید کنیم و روزی می رسد که آمریکایی ها بگویند ما اشتباه کردیم  و نباید سراغ تحریم ایران میرفتیم و آن روز آزادی خرمشهر دیگری خواهد بود .مشکل ما این است که مشکلات را می بینیم اما عامل این مشکل ها و گرفتاری ها را نمی بینیم.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.