به همت سازمان بسیج حقوقدانان

فراخوان تشکیل باشگاه مدیران ، کارشناسان و متخصصان حقوقی توسط سازمان بسیج حقوقدانان

سازمان بسیج حقوقدانان در جهت زمینه‌سازی به‌منظور افزایش میزان شایسته سالاری در زمینه جذب و همکاری با حقوقدانان، اقدام به فراخوان از تمامی حقوقدانان کشور به منظور شناسایی حقوقدانان نخبه، تحصیلکرده و متخصص حقوقی در زمینه های مختلف تخصصی و با سوابق مختلف کاری کرده است.

فراخوان تشکیل باشگاه مدیران، کارشناسان و متخصصان حقوقی توسط سازمان بسیج حقوقدانان سازمان بسیج حقوقدانان در جهت زمینه‌سازی به‌منظور افزایش میزان شایسته سالاری در زمینه جذب و همکاری با حقوقدانان، اقدام به فراخوان از تمامی حقوقدانان کشور به منظور شناسایی حقوقدانان نخبه، تحصیلکرده و متخصص حقوقی در زمینه های مختلف تخصصی و با سوابق مختلف کاری کرده است. 

به گزارش ایسنا، برای این منظور حقوقدانان محترم اعم از اعضای محترم بسیج و یا سایر حقوقدانان می توانند با مراجعه به سایت رسمی این سازمان به آدرس http://basijlaw.ir اقدام به ارائه اطلاعات و سوابق تحصیلی و تخصصی خود نموده تا در میان باشگاه متخصصان حقوقی ثبت گردند.

اطلاعات این باشگاه به تناسب در اختیار سازمانهان و نهادهای عمومی و خصوصی که متقاضی بهره برداری از خدمات تخصصی حقوقدانان در حوزه‌های مختلف قراردادی،‌ زمین و مسکن، امور کیفری و جزایی،‌ امور اداری و کار و سایر زمینه های مختلف هستند قرار خواهد گرفت تا امکان شناسایی و جذب کارشناسان، مدیران و متخصصین حقوقی در زمینه های مختلف بهتر تامین گردد.

این همکاری ها بسته به موارد نیاز سازمانهان، مراکز و موسسات مختلف ممکن است به صورت پاره وقت یا تمام وقت و در زمینه های مختلف کارشناسی حقوقی، مدیر حقوقِی، علمی و پژوهشی و... باشد.

جهت ثبت نام از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

http://yon.ir/x50Y

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.