مسئول بسیج حقوقدانان استان لرستان سرهنگ پاسدار باقر پور حسینی

فساد و اشرافی گری در بدنه جامعه تأثیر منفی بر جای خواهد گذاشت

در همایش مبارزه با فساد و اشرافی گری که در آخرین روز از هفته بسیج ۶/۹/۹۵ در دانشگاه علامه طباطبایی استان لرستان شهرستان خرم آباد برگزار گردید مسئول بسیج حقوقدانان استان لرستان گفت:حضور بسیج در عرصه های مختلف و به عنوان ظرفیت پابه کار در حوزه های علمی ،عمرانی،اقتصاد وفرهنگی میتواند نقش آفرین باشد و هدایت این توانمندی به سوی اهداف آرمانی ،ثابت کرده که نتایج پر باری را در پی دارد.

وی افزود :از جمله مسائل داخلی که امروزه حاکمیت و جامعه با آن دست به گریبان است، مسئله فساد و اشرافی گری است که در بدنه جامعه آثار منفی خود را بر جای می گذارد و ضرورت دارد گامهای بلندی در راستای مبارزه با اشرافی گری برداشته شود.

مسئول بسیج حقوقدانان استان عنوان کرد مقام معظم رهبری در ۱۸ مورد دیدار و سخنرانی ،با موضوع اشرافی گری ۱۳۳ مرتبه این موضوع را تکرار فرمودند که می طلبد این حساسیت در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

ایشان تشریح کردند :متأسفانه اقداماتی تا کنون در این زمینه انجام شده ،خروجی نداشته است بطوری که در حوزه های دولتی و اداری تخطی صورت گرفته است .

دبیر همایش مبارزه با فساد و اشرافی گری اظهر داشت :عاملی که سبب فساد در جامعه میشود اشرافی گری است ،خوشبختانه در استان لرستان اقدامات خوبی انجام شده که باید همه در اهدافی که در راستای از بین بردن فساد و اشرافی گری است جامع عمل بپوشاند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.